Při nákupu nad 500 Kč 🎁 dárek za 1 Kč, nad 700 Kč je doprava zdarma.
Do třetice všeho dobrého

Do třetice všeho dobrého

O naší oblíbené soutěži KALENDÁŘ ROKU jsme tady toho na blogu napsali už hodně. Určitě vás tak nepřekvapí, když ji zmíníme i letos. Náš kalendář Teribear se totiž opět zařadil mezi elitu tuzemského trhu. A my tak máme zase velkou radost.

Slavíme už totiž třetí rok v řadě! V aktuálním ročníku příznačně pojmenovaném Kalendář Roku 2022, tentokrát zabodoval náš Rodinný kalendář Teribear. Spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem je pro nás dlouhodobě srdeční záležitostí a o to větší potěšení z ceny máme. Navíc nám krásně barevně ladí se zbytkem sbírky.

Samotný kalendář je ideální volbou pro všechny, pro které je rodina na prvním místě. Zorganizovat všechny rodinné aktivity nikdy nebylo lehčí. Kalendář obsahuje české kalendárium a samostatný plánovač aktivit pro až pět členů domácnosti. A koupí produktu samozřejmě podpoříte Nadaci Terezy Maxové dětem.

Tento kalendář se každoročně těší velké oblibě a bývá většinou vyprodán záhy po svém vydání. Šanci ho ulovit opět dostanete na podzim tohoto roku. Tak ji nepropásněte.

Co hledáte?

Košík